3 prezenty od Xiaomi, które warto kupić

dron xiaomi 4k

Produkty chińskiej marki Xiaomi są coraz bardziej popularne zarówno w Europie, jak i w naszym kraju. Nie dość, że są to tańsze produkty od wielu konkurencyjnych marek, to w dodatku swoją jakością i funkcjonalnością przebijają je. Marka produkuje dużą ilość urządzeń, które wykorzystuje się w zwykłym, codziennym użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że produkty Xiaomi świetnie sprawdzą się jako prezent, jednak pojawia się pytanie, jakie z nich warto kupić? Sprawdziliśmy to i zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Oczyszczacz powietrz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner

Odkurzacze automatyczny są urządzeniem, które mają bardzo dużo zalet. W pierwszej kolejności oszczędzamy wiele czasu na sprzątaniu i dzięki wytrzymałej baterii, która może pracować aż do 110 minut sprzęt jest w stanie posprzątać kilka pomieszczeń, a takie funkcje jak mopowanie czy zapamiętywanie trasy są dodatkowym wabikiem sprawiającym, że warto go zakupić. Poza aspektem oszczędności czasu, można również wiele zaoszczędzić na swoim zdrowiu. Na pewno docenią go starsze osoby mające problemy z kręgosłupem, jak również te, które sporo czasu spędzają poza domem.

dron xiaomi 4k

Dron Xiaomi Fimi X8 SE

Posiadanie drona daje ogromne możliwości w produkcji zaawansowanych materiałów wideo. Niezależnie od tego czy jesteś youtuberem czy tworzysz materiały wideo przedstawiające krajobrazy albo teledyski, to z pewnością model Xiaomi Fimi X8 SE wykorzystujący technologię 4K będzie dla Ciebie odpowiedni. Xiaomi Fimi X8 SE to gwarancja stabilności obrazu, jak również dobrej jakości konstrukcja zapewniająca mu wytrzymałość. Tym samym masz pewność, że produkt może służyć latami.

Robot do mycia Xiaomi Hutt DDC55

Mycie okien nigdy nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków jakie można sobie wyobrazić. O ile w przypadku posiadania plastikowych okien jest to czynność niewymagająca wiele czasu, to jednak drewniane okna są trudniejsze do umycia i trzeba poświęcić na to zdecydowanie więcej minut. Inteligentny robot Xiaomi Hutt DDC55 do czyszczenia okien to wysokowydajne urządzenie czyszczące o dużej sile ssania, wycierania i czyszczenia. Urządzenie gwarantuje Ci czyste szyby bez smug – bez zbędnego wysiłku.