Sprzęt od Xiaomi, o którym prawdopodobnie nie słyszałeś.

sklep xiaomi

Xiaomi to chiński producent, który produkuje wiele sprzętów drobnego agd. do użytku domowego. Od startu firmy jej profil zdążył się bardzo zmienić, gdyż wchodząc na rynek smartfonów, Xiaomi oferowało bardzo dobrą jakość i cenę, a dziś jest to firma, która wyznacza rynkowe trendy. Jeśli sprawdzisz sklep Xiaomi, to jest duża szansa, że firma produkuje takie urządzenia, o jakich niektórzy nawet nie słyszeli. Co oprócz telefonów produkuje Xiaomi?

MI Bluetooth Speaker Basic

Głośnik bluetooth od Xiaomi z bardzo wysoką jakością wykonania i dobrym czasem działania na baterii, który wytrzymuje nawet do 10h ciągłej pracy. To, co oferuje to bardzo stylowa obudowa i dobra jakość dźwięku, za sprawą dwóch wbudowanych głośników stereo. Średnia cena tego bezprzewodowego głośnika to okolice 100 zł.

sklep xiaomi

Opaska sportowa MiBand

Inteligentna opaska Xiaomi MiBand stała się bardzo popularnym gadżetem noszonym na nadgarstku przez wiele osób aktywnych sportowo. To prawdziwy hit sprzedażowy, ze względu na ilość funkcji, które oferuje. Poza integracją ze smartfonem i pokazywaniem powiadomień możemy zmierzyć tętno, oddychanie w trakcie snu i zmierzyć liczbę przebytych kroków. To wszystko jest wyświetlane na kolorowym wyświetlaczu AMOLED, a cena opaski nie przekracza 200zł.

Mi Smart Standing Fan 1C

W sklepie Xiaomi znajdziesz też takie urządzenia jak inteligentny wentylator. Poza tym, że świetnie się sprawdzi jako wiatrak w letnie dni, to daje możliwość ustawienia harmonogramu pracy i paruje się z aplikacją Mi Home, dzięki której uruchomisz go zdalnie gdy zajdzie taka potrzeba. Dodatkowym atutem jest możlwiość współpracy z klimatyzacją, którą masz w domu, by była lepsza cyrkulacja powietrza. Cena tego wentylatora nie przekracza 200zł w większości sklepów.